08 Sep

Ontwerpersduo Klavers van Engelen stopt

 

In 1998 werd het label Klavers van Engelen opgericht door Niels Klavers en Astrid van Engelen en de collecties werden internationaal geshowd en verkocht. Helaas heeft het duo Klavers van Engelen, na een samenwerking van 13 jaar, besloten te stoppen met het label. Het huidige economische klimaat biedt weinig perspectief voor een onafhankelijk label en dit lijkt de beste oplossing.

De ontwerpers kijken met trots terug op hun collecties, maar betreuren uiteraard deze stap en realiseren zich dat zij een vaste schare liefhebbers teleurstellen. Zij zijn iedereen die het label heeft ondersteund dan ook zeer dankbaar.

De laatste collectie voor zomer 2012 is net afgerond. Deze zal niet meer worden verkocht, maar zal nog wel te zien op de website Klaversvanengelen.com.



Je dient ingelogd te zijn om reacties te plaatsen. nog geen lid? Meld je aan!

Copyright © 2005 - 2012 Alle Rechten voorbehouden - Fashionaddict.nl

Deze website is onderdeel van het netwerk van Repute CMD