05 Jun

Talkies Terras Award 2011

 

Menig fashion addict zal zich hierin herkennen... Lekker weer en vrije tijd, dat betekent heerlijk op het terras zitten, socializen met vriendinnen en ongevraagd stijladvies geven aan het voorbij wandelend publiek. Maar hoe ziet jouw favo terras eruit?

Afgelopen woensdag werd de Talkies award voor het Terras van het Jaar 2011 uitgereikt . En dit jaar is de gelukkige winnaar te vinden in Rijswijk, namelijk Restaurant Hotel & Spa Savarin. Het terras van Savarin was tijdens de uitreiking goed gevuld met BN’ers en andere genodigden.

Allen gekleed in de dress code ‘iconic summer’, genietend van het terras en onder andere een optreden van zangeres Do. Die dit keer de cover siert van de Talkies Terras Special 2011.



Je dient ingelogd te zijn om reacties te plaatsen. nog geen lid? Meld je aan!

Copyright © 2005 - 2012 Alle Rechten voorbehouden - Fashionaddict.nl

Deze website is onderdeel van het netwerk van Repute CMD